RKS Nordvestlandet

Snarveier

  • Utskriftsvennlig versjon SkilleTegn
  • Legg til favoritter

FMC CUP Runde 4

fmc_red_logo_copy.jpg
fmc_red_logo_copy.jpg

Her er resultater til den siste runde i den grunnspill i FMC Cup 2009/2010

Publisert av Marc Wyn Rogers. Første gang publisert 11.01.2010
Fmc Cup 2009/2010 Score/Hcp  
               
Lag    Spiller   Hcp Nytt Hcp Score Total
               
Sartor Maskin Lars Løvaas   5,2 5,2 34 105
    Vidar Sangolt 13,9 12,9 38  
    Kåre Bjorøy   14,4 14,5 33  
    Edgar Bjorøy 15,4 15,5 13  
               
Smågodt   Espen Marthinusen 13,1 13,2 26 104
    Jarle Skage   8,1 8,1 36  
    Henk Erkehovd 8,2 8,2 35  
    Svein Landro  13,8 13,9 33  
               
ALKO   Olav Andre   6,2 6,3 33 102
    Arnt Rasmussen 6,7 6,7 35  
    Lars Ulveseth 8,1 8,1 34  
    Kåre Kallestad  15,9 16 23  
               
Sotragutane   Eirik Tverlid   2,6 2,6 34 100
    Ole Kristian   3 3,1 33  
    Frank Rå   3,5 3,6 33  
    Rune Bartnes 5 5,1 29  
               
Svartarbeid   Jo Stian Erkehovd 10,1 10,2 30 99
    Steffen Eide 17,3 17,4 22  
    Eirik Skjold   11,6 11,6 35  
    Mathias Strømme 9,9 9,9 34  
               
               
               
               
               
Sotradamene Siren Mørner 15,9 16 23 93
    Laila Fjell   9,4 9,5 33  
    Linda Fjell   11,8 11,9 32  
    Irene Evanger 18 18 28  
               
Tellefanten   Harald Fjell   11,2 11,3 31 88
    Nils A. Hamre 8,9 9 28  
    Hjalmar Skomsvold  8,4 8,5 20  
    Nils A. Telle   13,8 13,9 29  
               
TEFT   Torgeir Hamre 6,3 6,4 29 88
    Frode Kausland  9,1 9,2 33  
    Christian Hamre 11,5 11,6 26  
               
HOPE   Leiv Sangolt  11,4 11,4 36 88
    Lars Inge Førde 17,7 17,7 34  
    Helge Sangolt 16,7 16,8 18  
               
DNB NOR   John Ivar Halvorsen 9,5 9,6 26 88
    Helge Ulven   6,6 6,7 21  
    Geir Tellnes   10,9 11 32  
    Arvid Åsen   18 18 30  
               
CCB/NCE   Helga Kallestad 16,7 16,8 7 82
    Tanja Svellingen 17,7 17,8 23  
    Trond    13,5 13 37  
    Kurt Fjeld   12,6 12,7 22  
               
               
               
               
               
               
Rough'ens Venner Bjørn Tore   10,9 11 29 73
    Rolf Moshagen 18 18 17  
    Osvald Berland 17,3 17,4 18  
    Solfrid Larsen  10,8 10,9 26  
               
Landro Bygg   Torbjørn Landro  12,7 12,8 25 72
    Bjørn Fjeld    11,6 11,7 28  
    Morten Landro  11,6 11,6 19  
               
Junioren    Iris Lillebo   18 18 10 68
    Anny Eikeffet 18 18 18  
    Lisa Sandstø   16,4 16,5 23  
    Anna Kobltvedt 10,9 11 27  
               
Avenir Golfers  Christian Arentz 7,3 7,4 12 64
    Geir Otterbeck 10 10,1 28  
    Edith Kalve   18 18 24  
               
FMC    Per Åas   18 18 13 63
    Andreas Helgesen 18 18 31  
    Keneth Mickelsen 18 18 19