Snarveier

  • Utskriftsvennlig versjon SkilleTegn
  • Legg til favoritter

Kontaktkort

Logo Sotra golfklubb - Klikk for stort bilde
Kontaktpersoner

Klubb/bane

Olaug Evanger - Klikk for stort bilde

Olaug Evanger
+47 913 30 548
o-evang@online.no

Klubb/bane

Bjørn Evanger - Klikk for stort bilde

Bjørn Evanger
+47 994 40 873
o-evang@online.no

Klubb-pro
Marc - Klikk for stort bilde

Marc Wyn Rogers
+47 415 41 084
marc@sotragk.no

Greenkeeper

Eirik Tverlid - Klikk for stort bilde

Eirik Tverlid
+47 970 39 624
eiriktverlid@hotmail.com

Utdannings
kontakt

Ole_Magne.jpg - Klikk for stort bilde

Ole Magne Glesnes
+47 932 41 900
o-glesn@online.no

Sportslig leder
Øyvind Bru - Klikk for stort bilde

Øyvind Bru
+47 928 06 504 oyvind@pontebolig.no

Næringslivs-kontakt


Nils Asbjørn Telle - Klikk for stort bilde

Nils Asbjørn Telle
+47 934 38 695
nils.a.telle@telle-tre.no

Herrekomitè
Rune_Bartnes.jpg - Klikk for stort bilde

Leder

Rune Bartnes
+47 948 13 110
rune.bartnes@flexit.no

HCP komitè

Olaug Evanger - Klikk for stort bilde Leder

Olaug Evanger
+47 913 30 548
o-evang@online.no

Senior-komitè
Bjørn Fjeld - Klikk for stort bilde

Leder

Bjørn Fjeld
+47 900 23 117
leiteveien@gmail.com

VTG golfkort

Ole_Magne.jpg - Klikk for stort bilde

Leder

Ole Magne Glesnes
+47 932 41 900
o-glesn@online.no

Damekomité

Grethe Sæterlid - Klikk for stort bilde

Leder

Grethe Sæterlid
+47 948 29 557
grethe.saeterlid@hotmail.com

Knøtte- og Juniorkomité
Logo Sotra golfklubb - Klikk for stort bilde

Ørjan Kleppe

orjan.kleppe@gmail.com

Turneringskomité

Reidar Sakseide - Klikk for stort bilde


Leder

Reidar Sakseide
+47 906 06 765
reisak@live.no

IT- og webansvarligTerje Sivertsen - Klikk for stort bilde

Terje Sivertsen
+47 908 51 685
admin@sotragk.no

Banekomité

Ricard Stokke.JPG - Klikk for stort bilde

Leder

Rikard Stokke
+47 980 40 008
rikard.stokke@gmail.com

Informasjonsansvarlig
Terje Sivertsen - Klikk for stort bilde
 

Terje Sivertsen
+47 908 51 685
admin@sotragk.no

Arrangementskomité

Irene E Rå - Klikk for stort bilde Leder

Irene Evanger Rå
+47 930 94 470
irene@sykkelbutikken.no

Senior KK
Reidar Sakseide - Klikk for stort bilde

Reidar Sakseide
+47 906 06 765
reisak@live.no

Golf Grønn Glede

Anne_Britt.jpg - Klikk for stort bilde

Anne Britt Fanekrog
909 76 795
anne.b.fanekrog@sund.kommune,no

Publisert av Geir Ole Tellnes. Sist endret 25.06.2017