FMC CUP Runde 1

fmc_red_logo_copy.jpg
fmc_red_logo_copy.jpg

Her er resultater til runde 1 FMC CUP 2009/2010

Publisert av Marc Wyn Rogers. Første gang publisert 03.12.2009
Lag    Spiller   Hcp Nytt Hcp Score Total

SotraGutane Ole Kristian Rå 3,3 3,4 32 97
    Eirik Tverlid   5,6 5,6 36  
    Rune Bartnes 4,8 4,9    
    Frank Rå   5,4 5,5 29  

TEFT   Torgeir Hamre 6,1 6,2 30 93
    Frode Kausland  8,9 9 34  
    Egil Sæle   11,5 11,6 28  
    Terje Hamre 12,3 12,4 29  

ALKO   Arnt Rasmussen 6,6 6,6 34 92
    Lars Ulveseth 7,8 7,9 28  
    Kåre Kallestad 15,6 15,7 30  
    Olav Andre   6 6,1 26  

 

Sartor Maskin Lars Løvaas   5,1 5,1 34 90
    Vidar    13,7 13,8 24  
    Kåre Bjøroy   14,1 14,2 32  
    Trond Jetmundsen 15,9 16 24  

SotraDamene Linda Fjell   11,7 11,8 33 89
    Laila Fjell   9,1 9,2 31  
    Irene Evanger 18 18 22  
    Siren Mørner 15,6 15,7 25  

B Telle A/S   Erling Bakke   5,8 5,9 29 83
    Hjalmar Skomsvold 8,1 8,2 23  
    Nils Telle   13,6 13,6    
    Arthur Hagenes 14,7 14,8 29  
    Harald Fjell   12,9 13 25  

 

Team HOPE   Leiv Sangolt   11,3 11,3 35 81
    Helge Sangolt 16,6 16,7 19  
    Lars I. Førde   17,5 17,6 27  

Junioren   Iris Lillebo   17,7 17,8 16 76
    Anna Kobltveit 15,2 15,3 28  
    Anny Eikeffet 18 18 25  
    Lisa Sandstø   16 16,1 23  

 

Tridium Sotra Svein Landro 13,6 13,7 20 76
    Orjan Kleppe 11,1 11,2 24  
    Morten Marthinusen 11,3 11,4 25  
    Jarle Skage   7,7 7,8 27  

DnB Nor   Helge Ulven   6,3 6,4 24 75
    John Ivar Halvorsen 9,3 9,4 25  
    Tord Lønnebotn 18 18 15  
    Arvid Åsen   18 18 26  

 

Landro Bygg  Morten Landro 11,3 11,4 30 75
    Arne Landro  15,1 15,2 25  
    Torbjørn Landro 13 13,1 20  
    Bjørn Fjeld          

FMC   G.Nesse    15,2 15,3 21 70
    Per Aas   18 18 15  
    Andreas Helgesen 18 18 32  
    Thorbjørn Schott 17 17,1 17  

Avenir Golfers Christian Arentz 7,1 7,2 24 67
    Edith Kalve   9,7 9,8 23  
    Geir Otterbeck 18 18 20  
 

Rough'ens Venner Solfrid Larsen 10,5 10,6 24 65
    Bjørn Larsen 10,6 10,7 26  
    Rolf Moshagen 17,5 17,6 15  
    Osvald Berland 17 17,1 15  

CCB/NCE   Tanja Svellingen 17,5 17,6 10 56
    Arne Aarvik   18 18 16  
    Kurt Fjeld   12,4 12,5 28  
    Helga Kallestad 16,5 16,6 12  

 

Svartarbeid .AS Mathias Stømme 9,6 9,7 27 48
    Eirik Sjkold   11,4 11,5 21  
    Benjamin Nyborg        
    Steffen Eide